+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Grąžinimo garantijos

14 d. pinigų grąžinimo garantija
Įsigiję prekes el. parduotuvėje ModRoom.lt visą sumokėtą pinigų sumą (išskirus transportavimo išlaidas) galite atgauti, prekes grąžinę per 14 kalendorinių dienų nuo prekių užsakymo datos. Pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu, jei:
Įsigytų prekių kokybė nėra pakitusi.
Prekės neprarado savo gamyklinės išvaizdos.
Prekės nebuvo naudotos.

Svarbu: Už grąžinamos prekės transporto/siuntimo išlaidas, taip pat ir už pirminį prekės(-ių) išsiuntimą pinigai negrąžinami.
Jei krepšelio suma viršijo 50€ ir gavote nemokamą siuntimą, prekių grąžinimo atveju yra išskaičiuojamos siuntimo išlaidos.
Prekes galima grąžinti šiuo adresu:
Gavėjas: MODROOM
OMNIVA/LPEXPRESS/DPD paštomatai adresu:
VILNIAUS RIMI Pavilnionių g. 22,
Vilnius 12137
+37067272585
 
GRĄŽINIMO FORMA:
Į siuntą įdėti laisva forma užpildytą lapelį, kuriame turi būti parašyta:
- Užsakovo vardas pavardė, sąskaitos numeris
- Užsakymo numeris
- Grąžinimo/keitimo priežastis
- Telefono numeris
Pinigus už grąžinamas siuntas pervedame per 10 d.d. bankiniu pavedimu nuo siuntos gavimo. T.y. nuo tos dienos, kai siunta buvo atsiimta iš paštomato.
 
Grąžinant kokybiškas prekes, pirkėjas atsako už:
prekių supakavimą;
prekių pristatymą (išskyrus atvejus, kai gauta ne ta prekė).
Mes galime atsisakyti priimti atgal prekę, jei buvo padaryti prekės ar pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo nebūtini norint apžiūrėti prekę, įskaitant pažeistas etiketes, nuplėštas apsaugines plėveles ir permatomų pakuočių, kurios netrukdytų pasinaudoti prekės apžiūrėjimo teise, pažeidimus.
Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).
Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, paprašysime pateikti gražinimo formą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. 
 
Nekokybiškų prekių keitimo/pinigų grąžinimo procedūra
Jeigu pastebėjote ar įtariate, kad užsakytos prekės yra nekokybiškos, nedelsdami ir nedvejodami informuokite ModRoom.lt vadybininką telefonu ar el. paštu.

Reklamacijos (broko) ekspertizei prekės priimamos, jei:
Pirkėjas turi įsigijimą iš ModRoom.lt patvirtinantį dokumentą (mokėjimo kvitą, apmokėtą sąskaitą ir kt.).

Jei gamintojas ar jo įgaliotas atstovas nustatė, kad prekės defektas yra tikrai gamyklinis, prekė bus pakeista nauja arba grąžinama atitinkama užsakymo suma per 14 kalendorinių dienų bankiniu pavedimu.
 
Nekokybiškų prekių grąžinimas arba keitimas
Netinkamos kokybės (brokuotos) prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos pagal šių taisyklių reikalavimus: „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės", kurios patvirtintos - 2001 m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Link: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.141450