+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Kokios 2021 mados tendencijos?

Kokios 2021 mados tendencijos?

Artėjant šiltesniems orams, moterys ne tik pradeda traukti vėsius drabužius iš spintų, bet ir atidžiai domėtis, kas bus madinga naujuoju vasaros sezonu. Juk kiekvienais metais galima pastebėti, jog mada diktuoja vis naujas taisykles. Tai, kas pernai buvo madinga, neretai kitais metais jau yra visiška atgyvena. Mada tikrai negailestinga!

Taigi, ką mada diktuoja 2021 metų pavasario ir vasaros laikotarpiu? Turbūt nustebsite, tačiau šių metų tendencijoms nemažai įtakos turėjo ne tik įžymybės, bet ir koronavirusas!

1. Stilingos moterys šiais metais būtinai turi įsigyti bent vieną švarką. Tik ne bet kokį švarką. Ilgo silueto, plačių pečių ir žaismingos formos švarkai šiais metais ypač madingi. Pastebėta, jog mados dizaineriai įkvėpimą rado dvidešimto amžiaus aštuntojo dešimtmečio stiliuje. Juk būtent tuo metu tokie švarkai buvo itin populiarūs.
2. Kita tendencija yra įkvėpta koronaviruso. Turbūt stebėtis nereikia, juk virusas tikrai paveikė kiekvieno žmogaus gyvenimą. Norite būti stilinga šių metų pavasarį ir vasarą? Tuomet rinkitės juodas kaukes. Būtent tokios kaukės bus madingos šį laikotarpį.
3. Dar vienas stebinantis mados klyksmas yra galvos skarelės. Pasaulyje tai visiškai įprasta mada. Visgi, lietuvės nelabai dažnai pasirenka tokį aksesuarą. Įdomu, ar šį kartą pasiduos mados įtakai ir nuspręs nešioti galvos skareles?
4. 2021 metų pavasarį ir vasarą dominuos pastelinės spalvos. Jeigu drabužinėje kol kas neturite nei vieno šios spalvos drabužio, skubėkite rinktis, nes šiais metais šios spalvos drabužiais turėtų puoštis kiekviena madinga moteris!
5. Visgi, per daug pastelinės spalvos drabužių nepirkite, kadangi jie tikrai netiks prie sekančios tendencijos. Geltonos spalvos rankinukai šiais metais tikrai dominuos! Nesidrovėkite ir pirkite ryškų geltoną rankinuką. Nedidelis geltonas rankinukas jums tikrai leis pasijusti elegantiškai ir moteriškai.
6. Sekanti tendencija tikrai sužavės ne kiekvieną moterį. Balti ilgi batai turbūt vienas nepraktiškiausių pasirinkimų pavasario metu. Visgi, su mados tendencijomis nepasiginčysi. Būtent tokie batai papuoš kiekvieną madingą pasaulio moterį.
7. Jeigu nesudomino pastelinės spalvos, nenusiminkite. Šiais metais bus itin madingos ne tik pastelinės, bet ir geltonos bei karamelinės spalvos rūbai.
8. Mėgstate mėlyną spalvą? Tuomet jums labai pasisekė, nes būtent mėlynos spalvos aksesuarai bus ypatingai madingi šiais metais.
9. Liaudiški drabužiai šiais metais turi nemažai įtakos paltų madai. Lietuvoje turbūt ši mada bus ne itin populiari, tačiau daugelyje kitų pasaulio kampelių moteris puošia gražūs, liaudiškų drabužių įkvėpti paltai.
10. Rankinių tendencijos jus turėtų tikrai nustebinti! Šiais metais madingos rankinės su nutysusiais ilgais kutais.