+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Patarimai, kaip atrodyti seksualiai, bet ne vulgariai

Patarimai, kaip atrodyti seksualiai, bet ne vulgariai

Tarp seksualumo ir vulgarumo yra labai plona riba. Būtent dėl to moterys turi labai atsargiai rinktis atviresnius, labiau vyliojančius drabužius. Neretai iššaukiantys rūbai gali pritraukti ne sugundytus, o sunerimusius žvilgsnius. Kokius drabužius pasirinkti, jog būtų galima atrodyti seksualiai, bet ne vulgariai? Sąrašas neilgas, tačiau labai efektyvus!

Aptempti drabužiai - ne kiekvienai
Turbūt sutiksite, jog vieni iš seksualiausių drabužių yra bet kokios spalvos, medžiagos aptempti rūbai. Neretai galima išgirsti, jog tokius drabužius turėtų dėvėti tik dailias, lieknas formas turinčios moterys. Šį stereotipą reikia laužyti. Kuo išraiškingesnes formas turi moteris, tuo labiau jai tinka aptempti drabužiai. Mitas, jog vyrams patinka lieknos it lenta moterys. Vyrai mėgaujasi dailiais moterų apvalumais. Turinčios dailius šoniukus gali drąsiai lįsti į aptemptas sukneles ir nesijaudinti dėl šiek tiek atsikišusio pilvuko. Tiesą pasakius, jeigu kam nors ir nereikėtų dėvėti aptemptų drabužių tai itin lieknoms merginoms! Neretai pavalgius, lieknoms merginoms atsikiša nedidelis pilvukas. Taigi, rezultatas bus toks, jog iš po suknelės atsikiš tik nedidelis pilvus ir jokių kitų privalumų vyrai nepamatys. Seksualu? Tikrai ne. Mielos moterys, džiaukitės turimais privalumais ir nevenkite jų parodyti, tačiau nepamirškite, jog turite atrodyti seksualiai, o ne vulgariai. Labai svarbu rinktis atidžiai drabužius. Nesirinkite labai trumpo sijono ar sukneles. Tai tikrai atrodys vulgariai ir nepatraukliai.

Aukštakulniai turi būti kiekvienos seksualios moters spintoje
Manote, jog moterys nešioja aukštakulnius, nes nori atrodyti aukštesnės? Visiškai netiesa. Net ir aukštos moterys nešioja aukštakulnius. Tikrai ne dėl to, nes nori būti aukštesnės už vyrus. Patyrusios moterys žino, jog aukštakulniai išryškina figūrą. Tai tikrai suteikia seksualumo. Griebkite aukštakulnius ir stebinkite vyrus kūno formomis.

Trumpas sijonėlis ar šortukai neretai atrodo itin vulgariai
Jeigu esate liekna ir turite nedidelius sėdmenis, tuomet jums šiuo atveju pasisekė. Galite dėvėti trumpą suknelę, sijoną, šortus ir nesijaudinti, jog atrodysite vulgariai. Vyrai įvertins jūsų liekną figūrą ir neatitrauks akių. Visgi, ryškesnes formas turinčios moterys turi elgtis atsargiau. Trumpas sijonas ir šortai neretai visiškai nedera su dideliu, riestu užpakaliuku. Atsargiai rinkitės tokius drabužius, nes galite atrodyti neskoningai ir vulgariai.

Kostiumėliai suteikia ne tik moteriškumo, bet ir seksualumo
Seksualus rimtos moters įvaizdis gali sugundyti bet kurį vyrą. Gali būti, jog jie to nepripažįsta, tačiau valdingos moterys juos tikrai traukia. Pasipuoškite aptemptu kostiumėliu ir tikrai sugundysite bet kurį vyrą. Svarbu nepamiršti svarbiausios detalės - aukštakulnių.

Svarbiausia prisiminti, jog seksualumas turi būti labai subtilus, tuomet išvengsite klaidų ir neatrodysite vulgariai.