+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Ką svarbu žinoti perkant drabužius internetu?

Ką svarbu žinoti perkant drabužius internetu?

Sudėtinga būtų rasti jauną žmogų, kuris nei karto nepirko prekių internetu. Pirkti internetu daug patogiau, greičiau ir pigiau. Tad nereikia stebėtis, jog daugelis jau praktiškai pamiršo kelią į fizines parduotuves. Šiomis dienomis internetu perkami ne tik drabužiai, bet ir baldai, maistas, aksesuarai ir netgi gėlės. Prieš keliasdešimt metų daugelis tikrai būtų nusijuokę, jeigu kas nors jiems būtų pasakę, kad jie ateityje visas reikiamas prekes galės įsigyti namuose naudodamiesi kompiuteriu. Tuo metu būtų juokinga, o dabar tai kasdienybė. Atsirandant naujovėms, atsiranda ir vis daugiau sukčių, kurie nori pasisavinti kitų pinigus. Deja, kai kuriuos pirkėjus apgauti galima visiškai nesudėtingai. Dėl to labai svarbu perkant internetu būti atidiems ir išvengti nesklandumų.

Pats pagrindinis dalykas, ką kiekvienas, kuris naudojasi internetu, turėtų padaryti - keisti IP adresą. Daugelis nežino, tačiau tai gali suteikti maksimalią apsaugą nuo duomenų pasisavinimo. Hakeriai nežinos jūsų tikrojo IP adreso, todėl negalės įsilaužti į kompiuterį. Deja, tai neapsaugo nuo tam tikrų vagysčių. Pirkdami internetu jūs pateikiate asmeninius duomenis, todėl net pakeistas IP jūsų neapsaugos. Visgi, šis patarimas tikrai naudingas tiems, kurie nenori, jog jų asmeniniai duomenys būtų pasisavinti. Jeigu naudojatės internetu, nesvarbu kokiems tikslams, tikrai turėtumėte keisti IP ir saugiai naršyti.

Kitas patarimas - būkite įtaresni. Apsilankę nežinomoje internetinėje parduotuvėje, pasidomėkite ja. Atkreipkite dėmesį į tinklapio adresą, pasidomėkite internetine parduotuve. Jeigu mokėjimo būdai jums atrodo nepatikimi ir nerandate informacijos apie internetinę svetainę, tuomet pats metas sunerimti ir pagalvoti, ar tikrai saugu apsipirkti šioje parduotuvėje.

Venkite atsiskaitymų internetu. Gaila, tačiau net ir dvidešimt pirmąjame amžiuje negalime atsiskaityti visiškai saugiai internetu. Dėl to labai svarbu vengti pateikti asmeninius duomenis internete. Ieškokite internetinių parduotuvių, kur būtų galima atsiskaityti ne tik internetu, bet ir atsiimant prekę. Tai daug saugesnis variantas.

Pirkite tik žinomose internetinėse parduotuvėse. Paremti naujai pradėtą verslą reikia, tačiau tik ne tuo atveju, kai vienintelis siūlomas atsiskaitymas yra internetu. Saugiau apsipirkti parduotuvėse, kurios gerai žinomos visoje šalyje. Neretai tuomet nereikia susidurti su vagystėmis, nekokybiškomis prekėmis ar kitais nemaloniais nesklandumais.

Svarbiausia suprasti, jog pirkti internetu gali būti saugu, tačiau labai svarbu būti budriems ir atidiems, kadangi čia sutikti galima nemažai sukčių. Pirkite saugiai ir išvenkite nemalonumų.