+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Kokius drabužius pasirinkti pirmam pasimatymui?

Kokius drabužius pasirinkti pirmam pasimatymui?

Neretai pirmas pasimatymas porai būna pats įsimintiniausias. Juk būtent tuomet ką tik susitikę žmonės visiškai vienas kito nepažįsta ir nežino, kaip pasisuks jų keliai po šio susitikimo. Turbūt daugeliui pirmasis pasimatymas sukelia daug šiurpuliukų. Jie per visą kūną neretai bėgioja ne tik per pasimatymą, bet ir prieš jį. Prieš pasimatymą susikaupti tikrai sudėtinga. Juk reikia pagalvoti ne tik apie klausimus, bet ir kitus dalykus. Vienas jų - apranga. Vyrams paprasta. Džinsai ir marškiniai yra klasikinis stilius. Tinka ir užkandinei, ir restoranui. Moterims kiek sudėtingiau.

Moteris neretai turi gerai pagalvoti, ką apsirengti, jog atrodytų pasipuošusi, tačiau ne per daug. Juk pirmas pasimatymas neretai yra tiesiog draugiškas susitikimas. Neretai moterys supranta, jog reikia nepersistengti puošiantis, todėl renkasi drabužius atsargiai. Paprasčiausia būtų sužinoti, kur bus leidžiamas vakaras, tokiu atveju drabužius pasirinkti tikrai bus lengviau. Jeigu turite patinkančio vyro telefono numerį, susisiekite ir paklauskite, ką tiksliai veiksite per pasimatymą.

Jeigu ruošiatės pasimatymą leisti gerdami kavą mažoje kavinukėje, tuomet puoštis tikrai nereikia. Turbūt vyras jus pakvietė išgerti kavos per pietus ir tiesiog pasišnekučiuoti. Vasaros metu suknelė ir aukštakulniai atrodys idealiai. Na, o šaltuoju metų laiku reikėtų nepamiršti pėdkelnių. Suknelė moteriai suteikia moteriškumo ir elegancijos, todėl nereikėtų pasimatymui rinktis džinsų.

Vakarieniausite restorane? Na, tuomet jums labai pasisekė. Pasipuoškite puošnia suknele ir prikaustykite vyro žvilgsnį. Svarbu nepamiršti ryškaus, bet subtilaus makiažo ir aukštakulnių. Ši apranga tikrai padės išlaikyti vyro susidomėjimą. Visgi, labai svarbu nepersistengti. Pasistenkite atrodyti seksualiai, bet ne vulgariai. Rinkitės aptemptą, tačiau ne per trumpą suknelę.

Pasimatymui neretai vyrai turi unikalias idėjas. Tai gali būti piknikas, žygis ar tiesiog pasivaikščiojimas po paplūdimį. Tokiu atveju galite pasirinkti dailius šortukus. Tik nesugalvokite vilktis sportinio kostiumėlio. Pasimatymui tai tikrai ne pats geriausias pasirinkimas. Net ir žygio metu galite pasipuošti šortais ir gražia palaidine. Svarbu pamiršti aukštakulnius ir griebti dailius sportinius batelius.

Turbūt šiuolaikinėms moterims ne staigmena tai, jog vyras gali pakviesti į namus per pirmą pasimatymą. Na, namuose kepta lazanija gali sugundyti bet kurią moterį. Tokiu atveju labai svarbu tinkamai pasipuošti. Naivesnės moterys gali pagalvoti, jog vyras tiesiog kviečia pavalgyti ir nesiūlys intymesnių užsiėmimų. Visgi, svarbu būtų visapusiškai pasiruošti. Pasirinkite ne tik gražią suknelę, bet ir dailius apatinius. Svarbu būtų bet kokiai situacijai pasiruošusiai.

Pirmas pasimatymas neretai būna kiek nejaukus, todėl nereikia nustebti, jeigu kas nors klostysis ne taip, kaip norėjote. Nesijaudinkite, jeigu sužavėjote vyrą, jis vis tiek pakvies jus į antrą pasimatymą, tuomet galėsite pasistengti, jog antras pasimatymas vyktų sklandžiau.