+370 672 72 585
Nemokamas pristatymas nuo 50,00 € visoje Lietuvoje

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus džinsus

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus džinsus

Turbūt daugelis moterų sutiks, jog džinsai yra praktiškiausias drabužis. Jie tinka ne tik darbui, bet ir nedidelei šventei, pasimatymui ir laisvalaikiui. Universalūs drabužiai praverčia. Visgi, ne tuomet, kai pasirinkta prekė suteikia nemažą diskomfortą. Turbūt ne kartą teko susidurti su tuo, jog pasirinkti džinsai pavalgius pradeda spausti, pasidaro nepatogu judėti. Tinkamus džinsus išsirinkti yra tikras talentas. Na, bet nesijaudinkite, su mūsų pagalba tikrai pasirinksite tai, ko jums reikia!

Svarbiausia atkreipti dėmesį į figūros tipą!
Moterys turi skirtingas kūno formas, todėl labai svarbu suprasti, jog net ir panašiai sverianti moteris gali atrodyti visiškai kitaip. Jeigu norite rasti tinkamus džinsus, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, koks jūsų figūros tipas:

  • Moterims, kurių kūno forma primena obuolį, turbūt nelabai pasisekė. Jeigu daugiausia riebalų galite apčiuopti ties juosmeniu, tuomet džinsus rinktis reikia labai atsargiai. Tokiu atveju nereikia rinktis džinsų, kurių juosmuo pažemintas. Tokie džinsai jums labai netiks. Jie ne tik išryškins jūsų figūros trūkumus, bet ir privers jaustis labai nepatogiai. Apvalių formų moterims geriausia rinktis vidutinio arba paaukštinto juosmens džinsus. Tokiu atveju galėsite nesidrovėti ant pilvo esančių riebaliukų ir jaustis patogiai.
  • Kriaušės formas turinčioms moterims turbūt pasisekė labiausiai. Juk būtent jos gali pasirinkti praktiškai bet kokius džinsus. Svarbu nesirinkti klasikinių džinsų. Jie skirti tam, jog moters formos atrodytų proporcingesnės. Iš esmės, tokie džinsai tinka tik toms moterims, kurių kūno forma yra panaši į trikampį arba apverstą trikampį.
  • Jeigu jūsų kūno formos primena stačiakampį, tuomet reikėtų kiek nusiminti. Džinsus išsirinkti jums bus sudėtinga. Nesirinkite labai plačių džinsų. Jums labiausiai tiks aptempti, aukštintu juosmeniu arba žemintu juosmeniu džinsai.
  • Moterims, kurių kūno formos primena trikampį, tinkančius džinsus išsirinkti gali gana sudėtingai. Deja, bet daugelis džinsų kirpimų joms nelabai tinka. Jeigu jūsų formos primena trikampį, rinkitės klasikinio tipo džinsus. Jie padeda kūnui atrodyti labiau proporcingam, būtent to daugelis moterų ir nori.
  • Pečiai plačiausia kūno dalis? Tuomet jūsų kūnas primena apverstą trikampį. Turbūt jums pasisekė, kadangi galite rinktis praktiškai bet kokius džinsus. Svarbiausia nesirinkite su paaukštintu liemeniu ar labai aptemptų džinsų, jie jums nelabai tiks.

Atkreipti dėmesį į figūros tipą svarbiausia, tačiau nepamirškite, jog nemažiau svarbu pirkti tai, kas jums patinka. Pažiūrėkite, kas siūloma parduotuvėse ir pirkite jums idealiai tinkančius džinsus.